SUSISIEKITE: +37062033444

MŪSŲ PATIRTIS - JŪSŲ SEKMĖS GARANTAS!

Kauno darbo rinkos mokymo centras rengia formalius manikiūrininko mokymus.

Mokymo programos tikslas – perengti kvalifikuotą darbuotoją, gebanti naudojant naujausias medžiagas ir taikant modernias technologijas atlikti saugų ir estetišką manikiūrą, konsultuoti klientus, apie rankų odos priežiūrą, žinantį apie verslo organizavimo pradmenis, o taip pat turintį asmeninių gebėjimų integruotis darbo rinkoje.Papildomai mokoma  nagų lakavimo geliu, antakių korekcijos, blakstienų dažymo.
Programa sudaryta remiantis kompetencijomis grindžiamomis mokymu, siekiant supažindinti su naujovėmis, atsižvelgiant į darbdavių rekomendacijas.

Mokymo programos trukmė - 13 sav.(520 val.) Programos turinį galime pritaikyti pagal individualius jūsų poreikius.

Praktinis mokymas apima 70% viso mokymo trukmės iš kurių viena dalis organizuojama mokymo įstaigos praktinio mokymo kabinete, o kita – vyksta realioje darbo aplinkoje.
Mokymų metu mokiniai nemokamai aprūpinami visomis reikalingomis priemonėmis bei įrankiais.

Mokymo pabaigoje , laikomas kvalifikacinis egzaminas.
Išlaikius kvalifikacinį egzaminą mokiniams suteikiama manikiūrininko kvalifikacija ir išduodamas kvalifikacijo pažymėjimas, galiojantį visose ES šalyse.
Asmuo baigęs šią mokymo programą, galės dirbti manikiūrininku kirpyklose, kosmetikos kabinetuose ar salonuose, kurti individuolų verslą.

Bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija