Manikiūrininkų mokymas

RANKŲ IR KOJŲ PRIEŽIŪROS PROGRAMA

Artimiausia kursų pradžia: 2024 m. birželio 17 D; RUGPJŪČIO 26 D.
Apie modulį
 
Programos paskirtis - parengti kompetetingą rankų ir kojų priežiūros specialistą, gebantį įvertinti rankų ir kojų odos ir nagų būklę ir parinkti procedūras rankų ir kojų priežiūrai. Atlikti neinvazines rankų ir kojų sveikos odos priežiūros procedūras. Atlikti sveikų nagų manikiūrą. Atlikti sveikų nagų pedikiūrą. 

Būsimo darbo specifika. Įgiję šią kvalifikaciją asmenys galės dirbti individualiai arba grožio paslaugas teikiančioje įmonėje. Manikiūrininkas vykdo veiklą ir teikia grožio paslaugas tik pagal Programos suteiktas kompetencijas, laikydamasis kosmetiko, grožio paslaugų teikimo veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų. Manikiūrininkas naudojasi įranga, įrankiais ir aparatūra, skirta odos vientisumo nepažeidžiančioms procedūroms atlikti, taip pat kosmetikos, aseptikos ir antiseptikos, dezinfekcijos ir sterilizacijos priemonėmis.

Maninkiūrininko profesijai reikalingi svarbiausi bendrieji gebėjimai ir asmeninės savybės: kruopštumas, kantrybė, atidumas, darbštumas, kūrybingumas, vaizduotė, gebėjimas įvertinti žmogaus išvaizdą, gebėjimas piešti ir komponuoti, derinti spalvas, gebėjimas prisitaikyti prie užduočių kaitos, gebėjimas bendrauti, emocinė pusiausvyra, fizinė ištvermė bei pagarba klientui.

Registracija

Modulio kodas: 410120005
Modulio pavadinimas: Rankų ir kojų priežiūra.
Kvalifikacijos lygis pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą (LTKS) – IV.
Minimalus reikalaujamas išsilavinimas kvalifikacijai įgyti: vidurinis.
Reikalavimai profesinei patirčiai: – nėra.
Mokymo programos trukmė: 34 d.d. 7 sav.
Kursų kaina:  905 Eur.

Artimiausia kursų pradžia: 2024 m. birželio 17 D.; RUGPJŪČIO 26 D.

Papildoma informacija:

Bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.Registruotis