Automobilių mechanikų kursai

ARTIMIAUSIA KURSŲ PRADŽIA:  TEIRAUTIS.
Apie programą
!!! ATLIEKI AUTOMOBILIŲ REMONTO DARBUS, BET NETURI IŠSILAVINIMO DOKUMENTO, NE BĖDA. MŪSŲ ĮSTAIGOJE TURITE GALIMYBĘ ĮSIVERTINTI AUTOMECHANIKO KOMPETENCIJĄ IR GAUTI PROFESINIO MOKYMOSI DIPLOMĄ!!! DĖL DETALESNĖS INFORMACIJOS KREIPKITĖS TELEFONU 862033444.
Programos paskirtis. Modulinė automobilių mechaniko profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotus automobilių mechanikus, gebančius derinti, montuoti, prižiūrėti, tvarkyti ir taisyti keleivinių automobilių, sunkvežimių, motociklų ir kitų variklinių transporto priemonių variklius ir mechaninę bei kitą panašią įrangą.
Būsimo darbo specifika. Automobilių mechanikas turi atlikti: variklių ir dalių tikrinimas ir gedimų nustatymą; variklinių transporto priemonių ir motociklų variklių montavimą, tikrinimą, bandymą ir priežiūrą; variklio mazgų arba visų variklių pakeitimą; sugedusių variklinių transporto priemonių dalių montavimą, tikrinimą, reguliavimą, išrinkimą, restauravimą ir keitimą; variklių ir stabdžių montavimą ar reguliavimą, vairo ar kitų variklinių transporto priemonių mazgų reguliavimą; variklinių transporto priemonių mechatronikos mazgų ir įtaisų montavimą, reguliavimą, priežiūrą ir keitimą; planinių priežiūros paslaugų teikimą, pavyzdžiui, alyvos keitimą, sutepimą ir variklio sureguliavimą, kad transporto priemonės veiktų sklandžiai ir būtų laikomasi taršos reglamentuojamųjų dokumentų; variklių ir jų mazgų surinkimą po taisymo.
Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:


Registracija į programą

Programa, skirta tęstiniam profesiniam mokymui.
Programos kodas: T43071605
Programos trukmė:10 mėn
Įgyjama kvalifikacija: Automobilių mechanikas
Kvalifikacijos lygis -  pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą (LTKS) – IV
Minimalus reikalaujamas išsilavinimas kvalifikacijai įgyti: vidurinis išsilavinimas.Registruotis