SUSISIEKITE: +37062033444

MŪSŲ PATIRTIS - JŪSŲ SEKMĖS GARANTAS!

Užimtumo tarnybos kursai. Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre laukiami ne tik darbdavio atsiųsti dirbantieji ar atvykusieji mokytis savo iniciatyva už asmeninius pinigus, bet ir bedarbiai su Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siuntimu. Registruoti bedarbiai gali kreitpis į savo teritorinę darbo biržą dėl galimybės mokintis pasirinktą Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre rengiamą mokymo kursą. Daugiau informacijos: www.uzt.lt

Plataus profilio kirpėjo mokymo programa.
Manikiūrininko mokymo programa.
Manikiūro ir dekoratyvinės kosmetologijos mokymo programa.
Autotransporto priemonių remonto šaltkalvio mokymo programa.
Autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojo mokymo programa.
Autotransporto priemonių variklio taisytojo mokymo programa.
Autotransporto priemonių maitinimo sistemų taisytojo mokymo programa.

Užimtumo tarnyba siunčia mokytis pagal formaliojo ar neformaliojo profesinio mokymo programas atitinkančius profesinio mokymo programos reikalavimus. Bei darbdavių reikalavimus, jei sudaroma trišalė profesinio mokymo ir įdarbinimo sutartis.

Jei norite registruotis į mokymus ar pageidaujate detalesnės informacijos, skambinkite telefonu 8 620 33444 arba rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kviečiame užsukti į mūsų mokymo centrą susipažinti su mokymo baze. Prieš atvykdami, vizito datą ir laiką suderinkite su mokymo centro administracija aukščiau nurodytu telefono numeriu.