SUSISIEKITE: +37062033444

MŪSŲ PATIRTIS - JŪSŲ SEKMĖS GARANTAS!

Užimtumo tarnybos kursai. Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre laukiami ne tik darbdavio atsiųsti dirbantieji ar atvykusieji mokytis savo iniciatyva už asmeninius pinigus, bet ir bedarbiai su Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siuntimu. Registruoti bedarbiai gali kreitpis į savo teritorinę užimtumo tarnybą dėl galimybės mokintis pasirinktą Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre rengiamą mokymo kursą. Daugiau informacijos: www.uzt.lt

„Otto“ variklių maitinimo ir uždegimo sistemų techninė priežiūra ir remontas.
Dyzelinių variklių maitinimo sistemų techninė priežiūra ir remontas.
Elektros įrenginių techninė priežiūra ir remontas.
Metalo technologiniai darbai.
Stabdžių techninė priežiūra ir remontas.
Transmisijos techninė priežiūra ir remontas.
Variklių techninė priežiūra ir remontas.
Važiuoklės techninė priežiūra ir remontas.
Kirpėjo modulinė profesinio mokymo programa.
Moterų plaukų kirpimas ir dažymas.
Vyrų ir vaikų plaukų kirpimas.
TR1 kategorijos traktorių vairavimas.

Užimtumo tarnyba siunčia mokytis pagal formaliojo ar neformaliojo profesinio mokymo programas atitinkančius profesinio mokymo programos reikalavimus. Bei darbdavių reikalavimus, jei sudaroma trišalė profesinio mokymo ir įdarbinimo sutartis.

Jei norite registruotis į mokymus ar pageidaujate detalesnės informacijos, skambinkite telefonu 8 620 33444 arba rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kviečiame užsukti į mūsų mokymo centrą susipažinti su mokymo baze. Prieš atvykdami, vizito datą ir laiką suderinkite su mokymo centro administracija aukščiau nurodytu telefono numeriu.